AROMA kód

vůně jako cesta k duši

Je-li oko zrcadlem duše, pak čich můžeme stejně vzletně pojmenovat jako bránu k duši. Účinek vůní na změnu vnímání a pociťování je úžasný. Je třeba dodat, že se bavíme pouze o přírodních 100% éterických olejích nebo absolue. Synteticky vyrobený parfém bioaktivní účinky nemá.

Vyvinuli jsme postup, jak vytvořit  individuální vonnou kompozici. Ta je složena z jednotlivých substancí, které si vybere každý zákazník z desítek 100% přírodních éterických olejů osobně, podle hesla: co mi voní, je pro mne dobré. Tedy – váš nos vybere, my vytvoříme poměr, aby byl vytvořen harmonický vonný akord. To, co vznikne, nazýváme osobní AROMA kód. Je jedinečný, jako každá lidský bytost. Kdykoliv jej použijete, bude vám připomínat, kým skutečně jste a své poselství bude vysílat i  k vašemu okolí. Proces i výsledná vůně působí blahodárně na psychiku.

Během 90 minut složíme společně váš jedinečný AROMA kód, ale velice často se díky silnému bioaktivnímu působení éterických olejů dostaneme i do hlubších sfér. Na konci společné práce si odnesete vonnou kompozici i rady, jak ji využít. Směs vám podle vašich preferencí  naředíme lihem (osobní spray), olejem, nebo ponecháme bez ředění (pro použití v difusérech).

AROMA kód je možné složit pro jednotlivce, rodinu, tým, třídu. Jedná se o službu, nikoliv produkt. Proto jej nelze jej koupit v žádném e-shopu, nelze jej digitalizovat a  je možné ho získat pouze na základě přímé interakce.

Od listopadu 2017 působíme pravidelně v Praze a v Českých Budějovicích. Než vytvoříme rezervační systém, můžete se objednat na tel. 776663394.