AQUA MIRABILIS | aroma vitalizér vody

Největší novinka letošního léta je AQUA MIRABILIS | ZÁZRAČNÁ VODA. Objevili jsme užití přírodních vonných látek pro vitalizaci vody a harmonizaci psychiky. Tradice voňavkářů začínala v lékárnách renesančních apatykářů a vůně se skutečně využívaly nejprve k léčení. Stačí jen tři kapky a AQUA MIRABILIS promění sklenici vody v rozkvetlou kytici růží, pomerančových květů nebo máty. Výsledkem je nejen okouzlující pocit z osvěžující vody, ale také skvělá nálada, povzbuzení, nebo uvolnění. Vyberte si!

AQUA MIRABILIS nabízí paletu devíti elementárních i vzácných vonných látek pro devět stavů duše ( Růže bílá, Neroli, Santal, Meduňka, Bergamot, Pomeranč, Grapefruit, Máta a Borovice). V jedné kapce je těžko měřitelných 0,00025 gramu vonné přírodní silice. Přesto je výsledná síla vůně udivující. Kromě vody lze jednotlivých devět elementů AQUA MIRABILIS použít jako naprosto originální aroma pro gastronomické a cukrářské speciality. 

AQUA MIRABILIS  má však především mocné osvěžující a vitalizační účinky, promění každou sklenku vody v malý zázrak. Jaká je pro vás ta pravá, zjistíte velmi snadno. Následujte svůj nos a pamatujte, že se nikdy nemýlí.