POMANDER

    

www.pomander.cz

POMANDER představuje nejnovější počin společnosti, na kterém spolupracujeme s projektem ARCHA VŮNÍ. POMANDER je výraz pro vonný šperk, který byl po třista let nedílnou součástí výbavy renesančních a barokních šlechticů. V podstatě jde o účinnou ochranu před viry a zápachem a o nástroj harmonizace psychiky prostřednictvím bioaktivních vonných látek. Moderně řečeno je to druh aromatické terapie. Pečlivě připravené, přísně přírodní aromatické esence, mají udivující vliv na prožívání emocí a na celkový duševní stav. V malé kuličce vonného šperku je obsaženo daleko více, než jen krásný obsah. Je za námi sedm let zkoumání, hledání, pokusů, omylů. Dnes už víme, že to co cítíme zásadně ovlivňuje to, jak se cítíme, že vonné přírodní látky posilují paměť, soustředění, pozornost, uvolnění, spirituální nákladní a navozují člověku tzv. hedonický jev – pocit slasti. Na úrovni těla účinně blokují a ničí viry a bakterie. Zdá se, že jde o ideální produkt pro současnou dobu. V tuto chvíli jsme na konci první etapy vývoje a je připravena výrobní kapacita. Zbývá jen naučit se znovu cítit. První vlaštovky produktů můžete vyzkoušet již nyní.

Existují tři cesty, jak vonné esence využívat: nejúčinnější je olfaktorická cesta – přivonění, interagující s limbickým mozkovým centrem emocí a prožívání. Druhá cesta jde přes trávící soustavu a třetí cesta využití vede přes pokožku. Pro každou z nich máme připravenu řadu produktů:  V tuto chvíli jsou k dispozici POMANDER – vonný šperk, AQUA MIRABILIS – aromatický vitalizér vody a potravin a AROMA CRYSTALS – vonné „čichací“ soli.

Není třeba se obávat výběru. Co nám voní, je to správné. Následujte svůj nos a pamatujte, že se nikdy nemýlí! Cítím, tedy jsem!